Kurumsal

Kurumsal

“1998 Yılında faaliyete geçen Inca Technologies Co, üretimini gerçekleştirdiği ilk network ürünleri ile adını duyurmuştur. Dünyadaki teknolojiye olan taleple eşdeğer hızla büyüyen firma 1999 yılına gelindiğinde network ürün gruplarının yanına, Multimedya (webcam-kulaklık) Ev elektroniği, ve Ses sistemlerini de ürün ailesine katmıştır. 2010 yılına gelindiğinde ürün ailesini genişleten Inca Technologies Co bu süreçte, ürün gamına: Klavye-Mouse Grubu, Adsl Modem Grubu, Tv Kartları, Lcd Monitör Grubu, Power Supply Grubu, Kablo Grubu, Dvd Player Grupları, Gaming Grupları gibi bir çok ev ve ofis kullanıcısına hitap eden performans ürünleri üreterek pazardaki payını ve rekabet gücünü arttırmaya devam etmiştir.

Toplamda, 14 ayrı fabrikada üretim yaptıran, 5 çeşit ürün kategorisi ve 230 adet ürün yapısıyla oldukça geniş bir ailesine sahip olan Inca Technologies Co, Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin tamamında, öncelikli olarak kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutarak markaya güven duyulmasını sağlamıştır. Inca markası özellikle ürünlerin yüksek performansı ve kalitesi ile, buna karşın bu ürünlerin ekonomik olmasıyla kullanıcılarından büyük ilgi görmektedir.
Gelişen teknolojiyi takip etmek ve yeni projelerini hızla hayata geçirebilmek adına kendi Ar-Ge departmanını kuran Inca Technologies Co, Inca adıyla üretilen her ürünün elektronik dizayn ve kutu görsel tasarımlarını da yine bünyesinde oluşturduğu ekiple gerçekleştirmektedir. Adını 23 farklı ülkede duyuran Inca markası, kurduğu Ar-Ge ekibi ile gelecekte ileri teknoloji ürünleriyle kullanıcıların karşısına çıkmayı hedeflemektedir.
Önümüzdeki 3 yıl içerisinde, yatırım ve üretim gücünü 3 katına çıkarmayı planlayan Inca Technologies Co, kullanıcılarından ve distribütörlerinden aldığı destekle, yüksek kaliteli,daha konforlu,daha eğlenceli, daha üretken daha zevkli ve uygun fiyatlı ürünleri üretmeye devam etmektedir..”

Bizi bu günlere taşıyan en önemli ürünlerimiz Tv kartı ve Modemdir. Bugünün en popüler ürünü ise mouse ve klavyedir.
Hayata geçirmek istediğimiz projelerin en büyüğü kendi tasarımlarımız olan ürünlerimizi piyasaya sürmektir. Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özellik sloganımızda da belirtmiş olduğumuz gibi “Always the Best Quality ” daima en iyi kaliteyi sunuyoruz. Dürüstlük ilkesi önderliğinde güçlü marka pozisyonunu korumak, ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini arttırmak ve yaygınlaştırmak. Katma değerli ve yenilikçi hizmetleri sunmak. Üretim yaptığı alanda yüksek kalite ve performans sağlayacak teknoloji ürünlerini dileyen herkesin kolayca ulaşabileceği dağıtım kanallarını büyütmek ve güçlendirmektir. Tüm dünyada teknoloji satış noktaları üzerinden uygun fiyat avantajı sağlayarak kullanıcıya ulaştırmak ve konusunda uzman üretim personeli ile hizmet kalitesinde öncü olmaktır.
Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan VİZYON ve MİSYON’umuz ; 

MİSYON

Dürüstlük ilkesi önderliğinde, üretim yaptığı alanda yüksek kalite ve performans sağlayacak teknoloji ürünlerini dileyen herkesin kolayca ulaşabileceği satış noktaları üzerinden uygun fiyat avantajı sağlayarak son kullanıcıya ulaştırmak ve konusunda uzman personeli ile satış öncesi ve sonrası destek birimleriyle hizmet kalitesinde öncü olmaktır.Müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

VİZYON

Yıllardır başarıyla yürüttüğümüz teknoloji ürünleri üretim ve planlaması sayesinde büyüyen Pazar payımızı, ticaretini gerçekleştirdiğimiz markalarımız eşliğinde ve ilkelerimize bağlı kalarak gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarında en üst seviyeye taşımaktır.